Интернет издање - архива
Штампа

Злато за Николу Мићовића

Ово је несумљиво највећи успех како Атлетског клуба Лепосавић од његовог оснивања, тако и сваког појединца у клубу понаособ, а велику радост причинили су и грађанима Лепосавића, јер су чланови овог клуба најбољи у Србији тренутно. Никола Мићовић освојио је златну медаљу на недавно одржаном Првенству Србије у кросу, које је одржано у Шапцу, а Мићовић је наступио у категорији старијих јуниора на 5.000 метара. Добре резултате постигли су и други чланови овог клуба, каже Ратомир Максимовић, тренер атлетичара из Лепосавића.

Саша Столић на 8.000 метара освојио је друго место, док је Стефан Минић у категорији старијих пионира на 2.000 метара освојио треће место. И у женској конкуренцији истакла се атлетичарка Ивана Петровић из Лепосавића јер је на кросу од 5.000 метара освојила треће место, а њен млађи колега у категорији млађих јуниора на 5.000 метара освојио такође треће место. Атлетичари из Лепосавића су тренутно у Београду, па путују у Загреб, како нам је рекао Максимовић уз напомену да треба очекивати још добрих резултата од ових генерација атлетичара. В.В.